Демонтаж промислового обладнання

Головна > Послуги > Демонтаж обладнання  > Демонтаж промислового обладнання

Компанія "Укртакелаж" проводить демонтаж промислового обладнання з повною його збереженням для подальшої експлуатації на новому місці. Наша команда працює в даній сфері більше 10 років. Надаємо послуги для різних галузей промисловості. За бажанням замовника можемо виконати повний комплекс робіт з перевезенням і вантажно-розвантажувальними роботами. Ми володіємо всіма необхідними навичками для якісного виконання поставлених завдань. Всі співробітники пройшли спеціальне навчання, і володіють відповідними дозволами на роботи.
 
Для замовлення послуг і уточнення деталей - телефонуйте за телефонами:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21
Ви можете надіслати деталі проекту нам в Viber або Telegram або на пошту ukr.takelage@gmail.com
або заповнюйте форму нижче, і ми передзвонимо.

Демонтаж промислового обладнання

Залишити заявку

Дізнатися вартість або отримати консультацію
Консультуємо безкоштовно. 
Виїжджаємо на оцінку безкоштовно.
Працюємо по всій Україні.

Якщо вам потрібно перевезти підприємство або завод автоматично виникає питання - як правильно перемістити важковагове обладнання? Демонтаж вимагає чималих зусиль, і для його організації необхідно звернутися до компетентних фахівців. Для переміщення ми використовуємо економічні такелажні пристрої, які споживають невелику кількість ресурсів. Звичайно ж, ця особливість позначається на ціні: демонтаж з такелажної технікою обійдеться вам значно дешевше і ефективніше. 
Чому обирають нас

Понад 10 років досвіду

Оперативні рішення

Повний комплекс робіт

Прозорі ціни

Вартість кожного замовлення оцінюється індивідуально– після розгляду заявки від замовника або виїзду нашого фахівця на оцінку. Ми працюємо по всій Україні. Виїжджаємо на оцінку - безкоштовно.  

Схема работи

1

Замовлення послуги

Замовити такелажні роботи просто! Телефонуйте, або залишайте заявку в формі, і наш фахівець зв'яжеться з вами. Ми відповідаємо на всі питання, пов'язані з організацією робіт і ціною послуг.

2

Оцінка

Щоб оцінити обсяги, умови роботи і чітко знати що потрібно для її виконання - на об'єкт безкоштовно виїжджає наш фахівець. На цьому етапі відбувається узгодження вартості робіт.

3

Виконання робіт і оплата

Підписання договору. Наша команда виконує роботу, строго дотримуючись термінів. По завершенню робіт, підписуються всі відповідні акти. Виконується оплата за надані послуги.

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.