Вакансії

Головна > Вакансії
Вакансії Укртакелаж

Такелажно-монтажна компанія

Компанія "Укртакелаж" більше 10 років працює в сфері такелажних послуг. За роки роботи, ми придбали неоціненний досвід, виконуючи такелажні роботи різного ступеня складності. Серед наших замовників багато великих підприємств, які працюють з нами на довгостроковій основі.
Ми базуємося в Києві, Полтаві, Харкові, але виконуємо роботи по всій території України. У нас злагоджена команда професіоналів своєї справи, яка завжди готова виконати роботу будь-якої складності!  


Запрошуємо до співробітництва

Такелажні роботи це досить важкий вид діяльності, тому ми завжди в пошуку хороших фахівців. Якщо ви маєте досвід роботи в сфері такелажних послуг - ми запрошуємо вас до співпраці. Також будемо раді бачити молодих фахівців з величезним бажанням працювати і всьому навчитися. Компанія оплачує навчальні курси, курси підвищення кваліфікації. Досвідчені колеги завжди підкажуть правильне рішення в процесі роботи.
Заробітна плата обговорюється індивідуально з кандидатом. Компанія оплачує проживання та харчування у відрядженнях. Ми пропонуємо офіційне працевлаштування. 

Відкриті вакансії:
— Такелажник.
 
Якщо ви шукаєте цікаву і динамічну роботу - надсилайте Ваше резюме на пошту:
ukr.takelage@gmail.com 

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.