Такелажні послуги

Головна > Послуги > Такелажні послуги

Такелажні послуги являють собою комплекс заходів, спрямованих на навантаження, вивантаження верстатів, контейнерів, ємностей до або після їх транспортування.

Наша такелажная компанія надає послуги такелажні роботи вже більше 10 років. У нас своя атестована бригада, яка постійно проходить курси підвищення кваліфікації, і своє такелажне обладнання, такелаж. Слово «такелаж» вживається по відношенню до технічних пристосувань, які використовують для роботи. Для навантаження застосовують гідравлічні візки і підйомні крани різної конструкції. У ролі допоміжного обладнання виступають талі, домкрати, лебідки, а фіксація проводиться за допомогою гаків, карабінів, ланцюгів, канатів. 

Для замовлення послуг і уточнення деталей - телефонуйте за телефонами:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21
Ви можете надіслати деталі проекту нам в Viber или Telegram або на пошту ukr.takelage@gmail.com
або заповнюйте форму нижче, і ми передзвонимо.

такелажні послуги

Залишити заявку

Дізнатися вартість або отримати консультацію
Консультуємо безкоштовно. 
Виїжджаємо на оцінку безкоштовно.
Працюємо по всій Україні.

Такелажні послуги відрізняються від сервісу, який надають звичайні вантажники, трьома принциповими чинниками:
Велика маса, великі габарити. Мова йде про медичне або промислове обладнання, місткі резервуари, контейнери по кілька тонн, сервери, невеликі транспортні засоби.
Застосування спецтехніки та інструментів. Вручну їх з місця не зрушити, тому доводиться вдаватися до допомоги технічних пристосувань.
Команда технічних фахівців, які пройшли спецпідготовку. Кваліфіковані такелажники дотримуються техніки безпеки, вміють управляти підйомною технікою, організувати переміщення в складних ситуаціях (вузькі проходи, другий поверх, тендітні конструкції).
Чому обирають нас

Понад 10 років досвіду

Оперативні рішення

Повний комплекс робіт

Прозорі ціни

Ціна такелажних послуг 

Послуги такелажників через свою специфіку оцінюються індивідуально для кожного замовника в силу багатьох факторів, пов'язаних з майбутньою роботою. Остаточну вартість послуг ви дізнаєтеся після врахування таких параметрів:
Вага;
Розміри і необхідність додаткових робіт (великі нестандартні конструкції обходяться дорожче, оскільки для їх такелажу може знадобитися демонтаж вікон);
Тип вантажу (високотехнологічне дороге оснащення перемістити буде дорожче, ніж звичайну металеву цистерну);
Ризики (перевезення небезпечних речовин вимагає залучення висококваліфікованих працівників і дотримання додаткових заходів безпеки);
Навколишня обстановка (процедура в тісному приміщенні буде дорожче, ніж на відкритому майданчику);
Відстань;
Необхідність монтувати допоміжні майданчики або використовувати конкретну техніку підвищує ціну такелажу.
Для розрахунку ціни, будь ласка, телефонуйте.

Схема работи

1

Замовлення послуги

Замовити такелажні роботи просто! Телефонуйте, або залишайте заявку в формі, і наш фахівець зв'яжеться з вами. Ми відповідаємо на всі питання, пов'язані з організацією робіт і ціною послуг.

2

Оцінка

Щоб оцінити обсяги, умови роботи і чітко знати що потрібно для її виконання - на об'єкт безкоштовно виїжджає наш фахівець. На цьому етапі відбувається узгодження вартості робіт.

3

Виконання робіт і оплата

Підписання договору. Наша команда виконує роботу, строго дотримуючись термінів. По завершенню робіт, підписуються всі відповідні акти. Виконується оплата за надані послуги.

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.