Політика конфіденційності

Головна > Політика конфіденційності

Всі форми які є на сайті використовуються виключно для зворотного зв'язку з відправником. Вся особиста інформація включаючи номери телефонів, яку Ви передали через форму ні в якому разі не передається третім особам і не використовується для інших цілей.

Для аналізу поведінки відвідувачів даного сайту використовується інструмент наданий Google, який називається Google Analytics. Google Analytics дозволяє нам оптимізувати сайт таким чином, щоб вам було зручно їм користуватися. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом - Ви приймаєте правила використання файлів куки, які описані нижче.  

Про Файли куки

Файли куки це фрагменти тексту, які передаються з сайту в ваш браузер, і можуть зберігатися постійно або тимчасово. Файли куки допомагають веб сайту запам'ятовувати різну інформацію про використання сайту. Дана інформація може допомогти підвищити зручність користування сайтом, коли ви повертаєтеся на нього повторно.

Файл куки не отримує особисту інформацію, що стосується конкретного відвідувача, інформація яка передається має статистичний і анонімний характер! 

Ми не запитуємо наступну інформацію

Ми ніколи не запитуємо ніяких особистих даних, таких як копії документів ідентифікують Вашу особу тощо. Ви зобов'язані не передавати нам подібні дані і не залишати їх на веб сайті. Будь-яка персональна інформація, яку Ви передали в односторонньому порядку буде автоматично стерта з цього сайту. 

Причина використання файлів куки

Файли куки ми використовуємо для поліпшення користувацького досвіду, підвищення зручності навігації по сторінках, що призведе до поліпшення взаємодії з відвідувачами сайту.

Управління файлами кукі

Ви завжди маєте можливість обмежити дію куки або відключити їх звернувшись до налаштувань браузера. Детальну інформацію про те як це зробити Ви можете знайти якщо скористаєтеся функцією довідки в своєму браузері. Варто звернути увагу на те, що більшість ресурсів використовують файли кукі, відключення яких може призвести до неповноцінною або некоректної роботи веб сторінки.

Якщо Ви не забороняєте роботу куки і аналогічних інтернет технологій - Ви даєте нам свою згоду на використання даної технології і її аналогів для мети збору і обробки інформації. 

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.