Монтаж металоконструкцій 

Металеві конструкції - невід'ємний елемент будівництва об'єктів різних типів, будь то промислові будівлі, автозаправні станції або торгові павільйони. Подібний спосіб зведення будівель використовується повсюдно, оскільки він вимагає менше матеріальних і тимчасових витрат, ніж інші технології.

Компанія "Укртакелаж" здійснює монтаж металоконструкцій в Україні. Ми пропонуємо професійний сервіс з дотриманням встановлених стандартів, завдяки чому об'єкти, зведені нашими фахівцями, за терміном експлуатації не поступаються бетонних і цегляних споруд.  

Залишайте заявку за допомогою форми зворотного зв'язку або телефонуйте за номерами:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21
Ви можете надіслати деталі проекту нам в Viber или Telegram або на пошту ukr.takelage@gmail.com

Монтаж металоконструкцій

Залишити заявку

Дізнатися вартість або отримати консультацію
Консультуємо безкоштовно. 
Виїжджаємо на оцінку безкоштовно.
Працюємо по всій Україні.

Етапи монтажу металоконструкцій

Послідовність робіт визначається типом об'єкта. Стаціонарні павільйони і будівлі вимагають інших методів установки і підготовки, ніж переносні і тимчасові споруди. Легкі і трансформовані ангари зазвичай не вимагають зведення фундаменту - їх монтують на спеціальних бетонних, грунтових або асфальтових майданчиках.
Основні етапи зведення включають:
 • Розробку монтажної документації;
 • Транспортування матеріалів на будівельний майданчик;
 • Обладнання майданчика;
 • Спорудження і приймання фундаменту (якщо він передбачений документацією);
 • Установку основних колон;
 • Підйом елементів (перекриттів, ферм і балок);
 • Зварювальні і монтажні роботи;
 • Укладання покрівлі та обшивка стін панелями або профнастилом.

Види і ціни монтажу металоконструкцій

Наша компанія не виробляє металоконструкції - ми займаємося виключно складанням, перевезенням і монтажем, а також проводимо підготовчі роботи на будівельному майданчику. Зосередженість на одній основному завданню дозволила нам створити згуртовану команду профільних фахівців, яка здатна якісно реалізувати проекти різної складності.
Ми пропонуємо монтаж практично всіх існуючих різновидів металоконструкцій:
 • Швидкомонтовані складські приміщення, ангари і комерційні павільйони;
 • Металоконструкції для мостів;
 • Будівлі для агропромислового сектора (силосні башти, резервуари, насипні ємності);
 • Споруди в області дорожнього будівництва (відбійники, зупинки громадського транспорту, навіси, огорожі);
 • Різні типи огорож;
 • Металокаркаси спортивних споруд і арен.
Ціна монтажу металоконструкцій визначається декількома факторами, найважливішим з яких є масштаб проекту. Все просто: чим більше і складніше будова, тим дорожче буде коштувати послуга його зведення.
Певні об'єкти вимагають зведення колисок, підмостків та допоміжних майданчиків (особливо при монтажі на висоті), що збільшує витрати на будівництво.
На вартість також впливає тип будівлі, оскільки зведення фундаменту також вимагає додаткових витрат.
Сума залежить і від техніки, яку необхідно використовувати для зведення споруди.
Чому обирають нас

Понад 10 років досвіду

Оперативні рішення

Повний комплекс робіт

Прозорі ціни

Переваги співпраці з нами

Замовляючи монтаж металоконструкцій в нашій компанії, ви можете не переживати про якість надання послуги. Ми не перший рік спеціалізуємося в цій галузі, тому накопичили достатній досвід для обліку всіх нюансів роботи. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте:
 • Відкритий діалог в процесі обговорення деталей проекту. Ми врахуємо всі ваші побажання для забезпечення максимальної відповідності умовам результату вашим очікуванням;
 • Оформлення офіційного договору на надання послуг і гарантію на виконані монтажні роботи;
 • Чітке дотримання термінів та інших домовленостей. Ми завжди дотримуємося взяті на себе зобов'язання, тому клієнти можуть повністю на нас покластися;
 • Найвища якість монтажу металоконструкцій будь-якої складності. У процесі підготовки до реалізації нового проекту ми враховуємо тип об'єкта, навколишні умови, ретельно опрацьовуємо проектну документацію, тому ймовірність помилок зводиться до нуля;
 • Комплексну послугу. Ми використовуємо власну техніку та інструменти, тому вам не потрібно буде шукати інших підрядників для оренди транспорту або обладнання.
Для отримання більш детальної інформації про вартість і порядок надання послуг телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Ми з готовністю візьмемося за вирішення поставленого завдання.

Схема работи

1

Замовлення послуги

Замовити такелажні роботи просто! Телефонуйте, або залишайте заявку в формі, і наш фахівець зв'яжеться з вами. Ми відповідаємо на всі питання, пов'язані з організацією робіт і ціною послуг.

2

Оцінка

Щоб оцінити обсяги, умови роботи і чітко знати що потрібно для її виконання - на об'єкт безкоштовно виїжджає наш фахівець. На цьому етапі відбувається узгодження вартості робіт.

3

Виконання робіт і оплата

Підписання договору. Наша команда виконує роботу, строго дотримуючись термінів. По завершенню робіт, підписуються всі відповідні акти. Виконується оплата за надані послуги.

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.