Монтаж промислового обладнання

Головна > Послуги > Монтаж обладнання > Монтаж промислового обладнання

Компанія "Укртакелаж" здійснює монтаж промислового обладнання більше 10 років. Ми працюємо по всій території України. Проведемо монтаж пром. обладнання різних видів, наприклад, монтаж обладнання для харчової промисловості, технологічних ліній, верстатів, монтаж промислового холодильного обладнання і тд. 

Монтаж проводиться відповідно до дотриманням вимог, які встановлені для конкретного типу промислового агрегату. Всі роботи виконують атестовані технічні фахівці з відповідними допусками.

Для замовлення послуг і уточнення деталей - телефонуйте за телефонами:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21
Ви можете надіслати деталі проекту нам в Viber или Telegram або на пошту ukr.takelage@gmail.com
або заповнюйте форму нижче, і ми передзвонимо.

Монтаж промислового обладнання

Залишити заявку

Дізнатися вартість або отримати консультацію
Консультуємо безкоштовно. 
Виїжджаємо на оцінку безкоштовно.
Працюємо по всій Україні.

Наша компанія пропонує як окремі послуги, так і комплексні роботи. Доставляємо обладнання з портів до місця монтажу, виконуємо розвантаження і переміщення. Монтуємо обладнання в проектне положення.
Чому обирають нас

Понад 10 років досвіду

Оперативні рішення

Повний комплекс робіт

Прозорі ціни

Ціна монтажу промислового обладнання

Якщо вашої організації потрібно монтаж промислового обладнання, виробничих ліній або іншого оснащення підприємства - звертайтеся до нас. Вартість буде залежати від складності майбутніх робіт. Для розрахунку точної ціни слід розробити попередній план, врахувати всі необхідні інструменти і витрати. Щоб отримати більш детальну інформацію про розцінки, зателефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті. Ми охоче надамо вам пораду і зробимо попередній розрахунок або безкоштовно виїдемо на оцінку! 

Схема работи

1

Замовлення послуги

Замовити такелажні роботи просто! Телефонуйте, або залишайте заявку в формі, і наш фахівець зв'яжеться з вами. Ми відповідаємо на всі питання, пов'язані з організацією робіт і ціною послуг.

2

Оцінка

Щоб оцінити обсяги, умови роботи і чітко знати що потрібно для її виконання - на об'єкт безкоштовно виїжджає наш фахівець. На цьому етапі відбувається узгодження вартості робіт.

3

Виконання робіт і оплата

Підписання договору. Наша команда виконує роботу, строго дотримуючись термінів. По завершенню робіт, підписуються всі відповідні акти. Виконується оплата за надані послуги.

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.