Монтаж верстатів

Головна > Послуги > Монтаж обладнання > Монтаж верстатів

При розширенні виробництва, переїзді або ремонті доводиться демонтувати і переміщати верстати та інші великовагові агрегати, а потім встановлювати їх назад. від правильного монтажу верстатів залежить їх термін служби. Саме тому не варто пробувати здійснювати цей процес самостійно - краще звернутися до професіоналів.

"Укртакелаж" більше 10 років проводить монтаж і установку верстатів по всій території України. Виконаємо монтаж агрегатів для виробництва різної продукції. 

Для замовлення послуг і уточнення деталей - телефонуйте за телефонами:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21
Ви можете надіслати деталі проекту нам в Viber або Telegram або на пошту ukr.takelage@gmail.com
або заповнюйте форму нижче, і ми передзвонимо.

Монтаж верстатів

Залишити заявку

Дізнатися вартість або отримати консультацію
Консультуємо безкоштовно. 
Виїжджаємо на оцінку безкоштовно.
Працюємо по всій Україні.

Після прийняття заявки наш експерт виїжджає на об'єкт безкоштовно і оцінює обсяги робіт. Вартість монтажу верстатів залежить від типу, ваги, і габаритів агрегату. Іноді роботи можуть ускладнюватися супутніми чинниками, наприклад приміщення має обмежений простір, або обладнання потрібно монтувати на верхні поверхи. У зв'язку з цим, вартість завжди індивідуальна. Компанія "Укртакелаж" веде зважену цінову політику, що робить наші ціни більш привабливими. Звертайтеся до нас.
Чому обирають нас

Понад 10 років досвіду

Оперативні рішення

Повний комплекс робіт

Прозорі ціни

Процес установки запускається відразу після узгодження ціни і укладення договору. Бригада досвідчених такелажників приїжджає на місце установки в обумовлений час і проводить підготовчі роботи. Важливе місце в процесі займає охорона праці. Всі співробітники компанії пройшли спеціальну підготовку і володіють відповідними документами, що підтверджують право на виконання даного виду роботи. Успішне завершення робіт закріплюється відповідним актом про здачу і прийнятті агрегатів.

Схема работи

1

Замовлення послуги

Замовити такелажні роботи просто! Телефонуйте, або залишайте заявку в формі, і наш фахівець зв'яжеться з вами. Ми відповідаємо на всі питання, пов'язані з організацією робіт і ціною послуг.

2

Оцінка

Щоб оцінити обсяги, умови роботи і чітко знати що потрібно для її виконання - на об'єкт безкоштовно виїжджає наш фахівець. На цьому етапі відбувається узгодження вартості робіт.

3

Виконання робіт і оплата

Підписання договору. Наша команда виконує роботу, строго дотримуючись термінів. По завершенню робіт, підписуються всі відповідні акти. Виконується оплата за надані послуги.

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.