Новини: Монтаж сушильних камер вагою 6 тонн

Головна > Новини > Монтаж сушильних камер вагою 6 тонн
Компанія «Укртакелаж» виконала монтаж харчового обладнання, зокрема монтаж сушильних камер в Одеській області. Одна сушильна камера має вагу 6 тонн.
Монтаж сушильних камер вимагає технічних і теоретичних знань монтажників, адже такий вид робіт не терпить неточностей. Наша команда володіє великим досвідом і провела не один проект подібного роду. Підсумки роботи: обладнання для харчової промисловості було успішно встановлено в проектне положення.
Якщо вашому підприємству необхідний монтаж, демонтаж або переміщення харчового обладнання, харчових технологічних ліній - звертайтеся до нас. Ми надаємо повний комплекс такелажних робіт. Наші такелажники оснащені всім необхідним інструментом і обладнанням для виконання завдань будь-якої складності.
Час на запит, фахівці виїжджають до вас на підприємство для проведення оцінки майбутніх маніпуляцій і складання точного плану робіт. Всі роботи проводяться строго з дотриманням технік безпеки. Робота вважається закінченою після підписання акту про виконану роботу.
Дивіться також: Демонтаж чиллерів

Підписуйтесь на нашу розсилку

Надсилаємо новинну і рекламну розсилки

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.