Обв'язка обладнання

Головна > Послуги > Обв'язка обладнання

Після установки, закріплення в проектному положенні і пробних запусків обладнання необхідні роботи по обв'язці обладнання технологічними трубопроводами. Зручна експлуатація обладнання багато в чому залежить від грамотно виконаної обв'язки і приєднання агрегатів до технологічних середовищ і енергоресурсів.  

"Укртакелаж" пропонує монтаж і обв'язку технологічного обладнання, промислового обладнання нашими спеціалізованими бригадами. Ми маємо великий досвід в сфері та пропонуємо високу якість та оперативність у наданні послуг. Виконуємо обв'язку обладнання для підприємств різних галузей промисловості в Україні.  

Монтаж і обв'язка обладнання може проводитися нами, як для виконання окремої ділянки робіт, так і "під ключ", включаючи міжмодульну трубну обв'язку, підключення до мережі електроживлення, підготовку виконавчої документації, опресовування, санацію технологічних трубопроводів і тд. До початку робіт наші фахівці приїжджають на об'єкт з метою вивчення приміщення, існуючого обладнання та інших деталей майбутніх робіт. Замовляйте виїзд за номерами:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21
Надсилайте деталі проекту нам в Viber або Telegram або на пошту ukr.takelage@gmail.com
або заповнюйте форму нижче, і ми передзвонимо.

Обв'язка обладнання

Залишити заявку

Дізнатися вартість або отримати консультацію
Консультуємо безкоштовно. 
Виїжджаємо на оцінку безкоштовно.
Працюємо по всій Україні.

Після оцінки складається план розміщення обладнання і трубної обв'язки, кошторис необхідних робіт та комплектуючих. Всі деталі узгоджуються з замовником. Після затвердження, роботи щодо розстановки і обв'язки трубопроводами проводяться за встановленим планом з дотриманням термінів.
У роботі ми використовуємо тільки професійне обладнання (апарати для зварювання, ендоскопії, плазмового різання, кутові шліфувальні машини, бури та інші інструменти).
Чому обирають нас

Понад 10 років досвіду

Оперативні рішення

Повний комплекс робіт

Прозорі ціни

Обв'язка трубопроводами

Залежно від сфери промисловості, застосовуються різні за матеріалом трубопроводи. Наприклад, в харчовій галузі, найчастіше застосовуються трубопроводи з нержавіючої сталі з певним внутрішнім діаметром, товщиною листа, термостійкістю і ін. Також, системи обв'язки обладнання відрізняються в залежності від галузі промисловості. Наприклад, система обв'язки для заводу, який виробляє побутову хімію передбачає можливість монтажу трубопроводу не згинаючи самі труби за допомогою необхідної арматури, перехідників, клапанів і тп. Для ємностей, де більшість процесів відбувається під тиском застосовують труби з товстими стінками, міцними ущільнювачами.

Обв'язка трубопроводами обладнання, наприклад, для харчової промисловості може проводиться по комунікаційними (розташовані по шляху від агрегату до агрегату) і магістральними трубопроводами (пов'язують між собою ділянки виробництва, цеху) з відповідним методом обв'язки.
Існують такі методи обв'язки:
  • Автоматизована лінія — в якій не застосовується ручна праця.
  • Середній метод обв'язки — транспортування продукції проходить за системою труб, які мають автоматичні клапани. Клапанами управляє оператор з пульта. Фасовка та маркування продукції автоматичні.
  • Мінімальний — цей метод із застосуванням ручної праці на більшості етапах. Фасовка і маркування готової продукції проходить вручну.
"Укртакелаж" проведе обв'язку трубопроводами обладнання для вашого підприємства із застосуванням необхідного методу, та використанням якісної нержавіючої сталі. Ми виконуємо роботу будь-якого рівня складності! Замовляйте наші послуги за телефонами:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21  

Схема работи

1

Замовлення послуги

Замовити такелажні роботи просто! Телефонуйте, або залишайте заявку в формі, і наш фахівець зв'яжеться з вами. Ми відповідаємо на всі питання, пов'язані з організацією робіт і ціною послуг.

2

Оцінка

Щоб оцінити обсяги, умови роботи і чітко знати що потрібно для її виконання - на об'єкт безкоштовно виїжджає наш фахівець. На цьому етапі відбувається узгодження вартості робіт.

3

Виконання робіт і оплата

Підписання договору. Наша команда виконує роботу, строго дотримуючись термінів. По завершенню робіт, підписуються всі відповідні акти. Виконується оплата за надані послуги.

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.