Переїзд цеху

Переїзд цеху — це трудомістке захід, що вимагає кваліфікації і технічних знань, адже кожен окремий вид обладнання необхідно перевозити з урахуванням різних факторів.

Наша компанія більше 10 років займається переміщенням виробничих цехів. Ми оперативно демонтуємо виробничі лінії і встановимо на новому місці експлуатації. Звернувшись до нас, ви уникнете ризику простою виробництва і отримаєте якісні такелажні послуги. У нашому арсеналі надійне такелажне обладнання, необхідна спецтехніка і команда досвідчених такелажників. Якщо вам необхідно організувати переміщення великовагового обладнання дзвоніть нам.

Для замовлення послуг і уточнення деталей - телефонуйте за телефонами:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21
Ви можете надіслати деталі проекту нам в Viber або Telegram або на пошту ukr.takelage@gmail.com
або заповнюйте форму нижче, і ми передзвонимо.

переїзд цеху

Залишити заявку

Дізнатися вартість або отримати консультацію
Консультуємо безкоштовно. 
Виїжджаємо на оцінку безкоштовно.
Працюємо по всій Україні.

Перевезення цеху складається з нижче представлених етапів:
  • Початкова оцінка майбутньої послуги.
  • Демонтаж. Агрегати розбираються до мінімально допустимих габаритів. У такому вигляді вони вільно перевозяться через будь-які отвори;
  • Упаковка та нанесення маркування на елементи. Це допомагає не допустити контактів конструкцій під час транспортування і не втратити важливі деталі;
  • Вивезення обладнання. Для виконання задіють спеціальний автотранспорт, який витримує серйозні навантаження. Сюди відносяться різні автокрани, лебідки, домкрати.
Чому обирають нас

Понад 10 років досвіду

Оперативні рішення

Повний комплекс робіт

Прозорі ціни

Також важливо підготувати місце, на яке прибуде оснащення. Здійснивши заздалегідь підключення необхідних комунікацій, переїзд виробничих цехів займе мінімум часу.
Техніка безпеки для наших фахівців є головною інструкцією. Її виконання всіма співробітниками - гарантія успіху всього проекту.
Повністю завершеною робота вважається тоді, коли верстати встановлені і готові до роботи.
Детально спланувавши всі дії, переїзд цеху пройде за короткий період для вашої організації.

Схема работи

1

Замовлення послуги

Замовити такелажні роботи просто! Телефонуйте, або залишайте заявку в формі, і наш фахівець зв'яжеться з вами. Ми відповідаємо на всі питання, пов'язані з організацією робіт і ціною послуг.

2

Оцінка

Щоб оцінити обсяги, умови роботи і чітко знати що потрібно для її виконання - на об'єкт безкоштовно виїжджає наш фахівець. На цьому етапі відбувається узгодження вартості робіт.

3

Виконання робіт і оплата

Підписання договору. Наша команда виконує роботу, строго дотримуючись термінів. По завершенню робіт, підписуються всі відповідні акти. Виконується оплата за надані послуги.

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.