Переїзд заводу / підприємства

Головна > Послуги > Промислові переїзди > Переїзд заводу / підприємства

Підприємства, зайняті в різних сферах промисловості з часом стикаються з необхідністю модернізації виробництва, ремонту будівлі або інших оновленнях.
Переїзд заводу, підприємства — масштабне і трудомісткий захід, що вимагає спеціальної підготовки.

Компанія "Укртакелаж" виконує перевезення заводів і виробництв по всій території України. Наш досвід становить понад 10 років у сфері такелажних послуг. Ми виконаємо демонтаж, упаковку і перевезення обладнання в повній цілості на нове місце експлуатації. Якщо вам потрібна якісна робота під ключ - звертайтеся до нас. Наші бригади працюють цілодобово.

Для замовлення послуг і уточнення деталей - телефонуйте. Наші номери:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21
Ви можете надіслати деталі проекту нам в Viber або Telegram або на пошту ukr.takelage@gmail.com
або заповнюйте форму нижче, і ми передзвонимо.

Переезд завода

Залишити заявку

Дізнатися вартість або отримати консультацію
Консультуємо безкоштовно. 
Виїжджаємо на оцінку безкоштовно.
Працюємо по всій Україні.

Перевезення заводу вимагає високої кваліфікації виконавців і спеціального інструментарію: кранів, домкратів, лебідок. Звернувшись за допомогою в такелажне компанію, вам не потрібно буде купувати такелажне обладнання, яке коштує досить дорого. Такелажні пристрої, які використовує наша компанія витривалі до неймовірно високих навантажень.
Техніка безпеки в обов'язковому порядку дотримується всіма учасниками технічної операції.
Перед стартом робіт, компетентний фахівець безкоштовно виїжджає на місце і оцінює майбутні витрати на комплексний переїзд підприємства. Замовник отримує кошторис, де детально розписані пункти витрат.
Чому обирають нас

Понад 10 років досвіду

Оперативні рішення

Повний комплекс робіт

Прозорі ціни

Ключовим етапом в процесі переїзду заводу є демонтаж. Виконавши його відповідно до вимог, можна безперешкодно вивести все необхідне з території. Ефективний переїзд заводу гарантує також якісна упаковка кожної складової і цілих конструкцій. Під час транспортування будуть захищені від шкідливого механічного впливу і впливу навколишнього середовища.

Схема работи

1

Замовлення послуги

Замовити такелажні роботи просто! Телефонуйте, або залишайте заявку в формі, і наш фахівець зв'яжеться з вами. Ми відповідаємо на всі питання, пов'язані з організацією робіт і ціною послуг.

2

Оцінка

Щоб оцінити обсяги, умови роботи і чітко знати що потрібно для її виконання - на об'єкт безкоштовно виїжджає наш фахівець. На цьому етапі відбувається узгодження вартості робіт.

3

Виконання робіт і оплата

Підписання договору. Наша команда виконує роботу, строго дотримуючись термінів. По завершенню робіт, підписуються всі відповідні акти. Виконується оплата за надані послуги.

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.