Перевезення великогабаритних вантажів 

Головна > Послуги > Перевезення обладнання > Перевезення великогабаритних вантажів

Перевезення великогабаритних вантажів – важка і відповідальна робота, впоратися з якою можуть тільки професіонали! Наша компанія більше 10 років займається перевезенням різного великовагового обладнання. Ми виконуємо великогабаритні перевезення по всій території України. Ви можете звернутися до нас для перевезення будь-якого промислового спецобладнання - від верстатів, до силової апаратури. Наші співробітники швидко та безпечно довезуть ваше обладнання до пункту призначення!

Крім самого процесу перевезення великогабаритних вантажів, ми робимо їх демонтаж, і установку в новому приміщенні. Вся використовувана нами техніка постійно знаходиться в робочому стані і готова для перевезення великих вантажів.

Для розрахунку ціни та уточнення деталей, телефонуйте:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21
Ви можете надіслати деталі проекту нам в Viber або Telegram або на пошту ukr.takelage@gmail.com
або заповнюйте форму нижче, і ми передзвонимо.

Перевезення великогабаритних вантажів

Залишити заявку

Дізнатися вартість або отримати консультацію
Консультуємо безкоштовно. 
Виїжджаємо на оцінку безкоштовно.
Працюємо по всій Україні.

Переїзд заводу, виробництва - це необхідність транспортувати велику кількість промислового обладнання та апаратури. Невеликі об'єкти можна перевезти і звичайними транспортними засобами, але як виконати перевезення великовагових вантажів? До великогабаритним вантажам можна віднести будь-які важкі або громіздкі предмети, які не можна перевезти звичайним способом. Для перевезення великовагових об'єктів використовується спеціальна техніка з високою вантажопідйомністю. Найчастіше це багато-колісні причепи та тягачі з широкою, низько розташованій платформою.

Однією техніки для транспортування великогабаритних вантажів недостатньо: потрібно правильно організувати процес. Верстати, преси, та інше промислове обладнання коштують недешево, і під час їх транспортування повинні дотримуватися всі запобіжні заходи.
Чому обирають нас

Понад 10 років досвіду

Оперативні рішення

Повний комплекс робіт

Прозорі ціни

Етапи робіт:
  • Безкоштовна оцінка. Вартість перевезення важких вантажів залежить від декількох факторів, включаючи габарити обладнання і відстань транспортування.
  • Укладення контракту.
  • Підготовка обладнання: відключення від комунікаційних ліній, при можливості - повний або частковий розбір.
  • Вибір підходящої техніки з урахуванням ваги і конструктивних особливостей вантажу.
  • Вибір маршруту.
  • Навантаження і перевезення великогабаритного вантажу.
  • Розвантаження і монтаж обладнання.
  • Підписання акту про завершення робіт.
Довіривши транспортування вашого обладнання нам, ви можете не турбуватися про його цілості й схоронності. У нас працюють тільки фахівці з багаторічним стажем в сфері такелажні роботи!

Схема работи

1

Замовлення послуги

Замовити такелажні роботи просто! Телефонуйте, або залишайте заявку в формі, і наш фахівець зв'яжеться з вами. Ми відповідаємо на всі питання, пов'язані з організацією робіт і ціною послуг.

2

Оцінка

Щоб оцінити обсяги, умови роботи і чітко знати що потрібно для її виконання - на об'єкт безкоштовно виїжджає наш фахівець. На цьому етапі відбувається узгодження вартості робіт.

3

Виконання робіт і оплата

Підписання договору. Наша команда виконує роботу, строго дотримуючись термінів. По завершенню робіт, підписуються всі відповідні акти. Виконується оплата за надані послуги.

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.