Такелаж швейних ліній

Головна > Послуги > Такелажні послуги > Такелаж швейних ліній

Понад двадцять років тому цеху і верстати не переносили з місця на місце, але в сучасних реаліях це можливо. Мобільний виробництво оснащено модернізованими пристроями та машинами з модульною конструкцією. Сьогодні такелаж швейних ліній – затребувана послуга, яка вимагає професійного планування і використання спеціальної техніки.

Такелажне компанія "Укртакелаж" більше 10 років займається наданням такелажних послуг по всій Україні. Пропонуємо експертну допомогу в організації та проведенні такелажу. Ми збережемо цілісність і працездатність об'єктів, забезпечивши виконання завдання в найкоротші терміни при мінімальних витратах. Якщо вашому підприємству потрібно переміщення обладнання - звертайтеся до нас.

Для замовлення послуг і уточнення деталей – телефонуйте за телефонами:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21
Ви можете надіслати деталі проекту нам в Viber або Telegram або на пошту ukr.takelage@gmail.com
або заповнюйте форму нижче, і ми передзвонимо.

Такелаж швейных линий

Залишити заявку

Дізнатися вартість або отримати консультацію
Консультуємо безкоштовно. 
Виїжджаємо на оцінку безкоштовно.
Працюємо по всій Україні.

Етапи проведення робіт

Такелаж швейної лінії, як і переїзд будь-який інший виробничого ланцюжка, проводиться в кілька послідовних етапів:
  • Підготовчий етап. Машинки і апаратуру відключають від електромережі. Робочі місця очищають від непотрібних речей, залишків тканини, різних аксесуарів і сміття.
  • Демонтаж швейних ліній. Спочатку від'єднують дрібні деталі, а великі розбирають на складові частини, використовуючи спеціальний інструмент.
  • Упаковка елементів для подальшого перевезення з метою захисту від несприятливих впливів.
  • Для цього застосовують стрейч-плівку, гофрокартон, кліті та інші матеріали для забезпечення схоронності техніки в процесі транспортування.
  • Маркування окремих вузлів і основних частин щоб уникнути плутанини.
  • Навантаження об'єктів на вантажний транспорт з допомогою спеціального монтажного оснащення та інструментів.
  • Транспортування. Для перевезення використовують низькорамні транспортні платформи.
  • Монтаж швейного обладнання на новому місці.
  • Пуско-налагоджувальні роботи.
Чому обирають нас

Понад 10 років досвіду

Оперативні рішення

Повний комплекс робіт

Прозорі ціни

Ключова складність організації такого проекту - необхідність застосування індивідуальних інженерних рішень. Незважаючи на наявність стандартного алгоритму, перевезення швейного обладнання вимагає розробки особливого плану робіт і схеми переїзду з урахуванням планування і непередбачених факторів (вузькі дверні прорізи, повороти коридорів, необхідність спуску по сходах і т.п.).
Демонтаж швейних ліній і їх перевезення відрізняється від такелажу окремих верстатів підвищеної складністю. В таких проектах задіють більше оснащення і технічних пристосувань, що збільшує фінансові та часові витрати на переїзд.
Монтаж швейних ліній - ще одна непроста задача, впоратися з якою може лише фахівець, який розбирається в принципі роботи і влаштуванні даної техніки.

Схема работи

1

Замовлення послуги

Замовити такелажні роботи просто! Телефонуйте, або залишайте заявку в формі, і наш фахівець зв'яжеться з вами. Ми відповідаємо на всі питання, пов'язані з організацією робіт і ціною послуг.

2

Оцінка

Щоб оцінити обсяги, умови роботи і чітко знати що потрібно для її виконання - на об'єкт безкоштовно виїжджає наш фахівець. На цьому етапі відбувається узгодження вартості робіт.

3

Виконання робіт і оплата

Підписання договору. Наша команда виконує роботу, строго дотримуючись термінів. По завершенню робіт, підписуються всі відповідні акти. Виконується оплата за надані послуги.

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.