Такелаж обладнання

Головна > Послуги > Такелажні послуги > Такелаж обладнання

Компанія "Укртакелаж" більше 10 років здійснює послугу такелаж обладнання в різних містах України. Дана послуга може включати в себе цілий ряд операцій, які пов'язані з навантаженням-розвантаженням, підйомом, переміщенням, демонтажем, установкою і перевезенням великовагового обладнання. Потреба в таких роботах може виникнути в різних ситуаціях, наприклад, коли організація планує модернізувати виробництво, проводити ремонтні роботи в цехах або перевозити виробництво на нове місце і тп.

За багато років ми напрацювали солідний досвід в переміщенні оснащення заводів і фабрик, що функціонують в харчовій, машинобудівній та виробничої галузі, тому гарантуємо оперативність і безпеку робіт.

Для замовлення послуг і уточнення деталей - телефонуйте за телефонами:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21
Ви можете надіслати деталі проекту нам в Viber або Telegram або на пошту ukr.takelage@gmail.com
або заповнюйте форму нижче, і ми передзвонимо.

такелаж обладнання

Залишити заявку

Дізнатися вартість або отримати консультацію
Консультуємо безкоштовно. 
Виїжджаємо на оцінку безкоштовно.
Працюємо по всій Україні.

Такелаж промислового обладнання включає кілька видів маніпуляцій. Наша компанія надає послугу, послідовно виконуючи такі завдання:
  • Планування. Для реалізації проекту необхідно заздалегідь врахувати умови проведення промислового такелажу і розробити план по вирішенню проблем. Наприклад, габарити вантажу можуть утруднити транспортування, тому буде потрібно переносити його через вікна або монтувати допоміжні майданчики.
  • Демонтаж заважають конструкцій.
  • Транспортування. Наша компанія володіє автопарком, в складі якого є вся необхідна техніка для перевезення великовагового або крихкого промоборудованія.
Ми гарантуємо збереження верстатів і виробничих ліній, оскільки строго дотримуємося техніку безпеки, встановлену українським законодавством для конкретного типу обладнання.
Чому обирають нас

Понад 10 років досвіду

Оперативні рішення

Повний комплекс робіт

Прозорі ціни

Щоб не допустити пошкодження вантажу, ми використовуємо спеціальний інструментарій і при необхідності зводимо допоміжні конструкції, покликані знизити можливі ризики до мінімуму.
Пам'ятайте: самостійні спроби перемістити технічне оснащення підприємства можуть привести до плачевних наслідків, що вилилися в травми на виробництві та фінансові збитки. Щоб виконати завдання без матеріальних і тимчасових втрат, запросіть команду досвідчених фахівців.
Ми маємо в своєму розпорядженні необхідними навичками та технікою для реалізації переміщень будь-якої складності.
Звертайтеся до нас.

Схема работи

1

Замовлення послуги

Замовити такелажні роботи просто! Телефонуйте, або залишайте заявку в формі, і наш фахівець зв'яжеться з вами. Ми відповідаємо на всі питання, пов'язані з організацією робіт і ціною послуг.

2

Оцінка

Щоб оцінити обсяги, умови роботи і чітко знати що потрібно для її виконання - на об'єкт безкоштовно виїжджає наш фахівець. На цьому етапі відбувається узгодження вартості робіт.

3

Виконання робіт і оплата

Підписання договору. Наша команда виконує роботу, строго дотримуючись термінів. По завершенню робіт, підписуються всі відповідні акти. Виконується оплата за надані послуги.

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.