Такелаж верстатів

Головна > Послуги > Такелажні послуги > Такелаж верстатів

Переміщення великогабаритного промислового обладнання - це багатоетапна професійна процедура. Спроби впоратися власними ресурсами можуть призвести до фінансових втрат, тому без сумнівів звертайтеся до фахівців.

Компанія "Укртакелаж" вже більше 10 років здійснює такелаж верстатів будь-якої складності. Якщо вам необхідні такелажні роботи з демонтажу, встановлення, переміщення та перевезення верстатів - звертайтеся до нас. Ми працюємо по всій Україні безкоштовно приїдемо на оцінку.
Наші фахівці працюють 24/7.

Для замовлення послуг і уточнення деталей - телефонуйте за телефонами:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21
Ви можете надіслати деталі проекту нам в Viber або Telegram або на пошту ukr.takelage@gmail.com
або заповнюйте форму нижче, і ми передзвонимо.

такелаж верстатів

Залишити заявку

Дізнатися вартість або отримати консультацію
Консультуємо безкоштовно. 
Виїжджаємо на оцінку безкоштовно.
Працюємо по всій Україні.

Ми пропонуємо як окремі послуги, так і комплексний пакет послуг, що включає кілька видів маніпуляцій:
  • Підйом об'єктів вантажним краном;
  • Демонтаж верстата з подальшим перевезенням;
  • Переміщення конструкцій і окремих елементів;
  • Супутні роботи (зведення допоміжних майданчиків, розбирання та збирання елементів, виготовлення вантажних рамп і тп.).
Чому обирають нас

Понад 10 років досвіду

Оперативні рішення

Повний комплекс робіт

Прозорі ціни

Проводити такелаж верстатів з допомогою професіоналів потрібно не тільки через економію часу, але і щоб уникнути пошкоджень верстатів. Успіх організації робіт залежить від грамотності планування, вміння визначити несучі елементи і розробити безпечний план, грунтуючись на технічної документації. Найменший прорахунок може викликати поломку дорогого устаткування або травми через обвалень. Звернення до фахівців виключить можливі ризики і забезпечує виконання норм демонтажу конкретних об'єктів.

Якщо вам потрібен такелаж верстата в Україні, звертайтеся в компанію "Укртакелаж". Ми гарантуємо оперативне виконання завдання, оскільки володіємо надійної матеріально-технічною базою для здійснення подібних робіт.
Окрім наявності сучасних і потужних інструментів, ми пишаємося штатом співробітників з високою компетенцією і кваліфікацією, які за роки практики отримали експертні знання в такелажної області. З нами такелаж верстата не потребуватиме додаткових витрат. Вартість послуги формується на підставі оцінки декількох факторів, серед яких габарити і складність конструкції, локація об'єкта і навколишні умови, що заважають або сприяють ефективній транспортуванні і навантаженні.

Схема работи

1

Замовлення послуги

Замовити такелажні роботи просто! Телефонуйте, або залишайте заявку в формі, і наш фахівець зв'яжеться з вами. Ми відповідаємо на всі питання, пов'язані з організацією робіт і ціною послуг.

2

Оцінка

Щоб оцінити обсяги, умови роботи і чітко знати що потрібно для її виконання - на об'єкт безкоштовно виїжджає наш фахівець. На цьому етапі відбувається узгодження вартості робіт.

3

Виконання робіт і оплата

Підписання договору. Наша команда виконує роботу, строго дотримуючись термінів. По завершенню робіт, підписуються всі відповідні акти. Виконується оплата за надані послуги.

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.