Такелаж трансформаторів

Головна > Послуги > Такелажні послуги > Такелаж трансформаторів

Солідна маса і великі габарити трансформаторної техніки зумовили складність їх переміщення та перевезення. При необхідності зміни локації апарату слід скористатися послугами компанії, яка спеціалізується на професійному такелажі трансформаторів.

Фахівці компанії "Укртакелаж" володіють великим практичним досвідом реалізації таких проектів. Ми надаємо повний комплекс робіт з транспортування та демонтажу даного пристрою, тому сміливо звертайтеся до нас.

Вартість послуги визначається масою чинників, від властивостей вантажу до дальності транспортування, тому підсумкова ціна буде озвучена тільки після врахування всіх важливих факторів.

Для замовлення послуг і уточнення деталей - зателефонуйте за телефонами:
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21
Ви можете надіслати деталі проекту нам в Viber або Telegram або на пошту ukr.takelage@gmail.com
або заповнюйте форму нижче, і ми передзвонимо.

Такелаж трансформаторов

Залишити заявку

Дізнатися вартість або отримати консультацію
Консультуємо безкоштовно. 
Виїжджаємо на оцінку безкоштовно.
Працюємо по всій Україні.

Чому варто вдатися до допомоги фахівців? Візьмемо дві вагомих причини:
1. Такелаж трансформатора вимагає застосування спеціалізованого обладнання (автокрани, оснащення, шпальна кліть, системи обв'язки і т.д.).
2. Щоб максимально скоротити ризики ушкоджень, необхідно розробити грамотний план переміщення, а зробити це може лише досвідчений фахівець, здатний врахувати навколишні умови і співвіднести їх з формою і габаритами вантажу.
Чому обирають нас

Понад 10 років досвіду

Оперативні рішення

Повний комплекс робіт

Прозорі ціни

Крім перерахованих факторів, що ускладнюють процедуру такелажу трансформаторів, на час і послідовність робіт можуть вплинути конструкційні особливості переміщуваного об'єкта. При такелаж трансформатора може знадобитися його частковий демонтаж для приведення його ваги і габаритів у відповідність до встановлених норм перевезень. Певні елементи потрібно від'єднати, а потім дотримати правила їх транспортування (для цього можуть стати в нагоді захисними ковпачками, дерев'яні ящики й інші пакувальні матеріали).
У процесі розробки плану майбутніх навантажувальних робіт наша команда врахує не тільки характеристики об'єкта, а й поточні умови по маршруту, щоб не допустити ушкоджень. Для цього підбирають трасу з оптимальними умовами, аналізують ступінь ризику на кожному відрізку шляху і складають детальний план дій.

Схема работи

1

Замовлення послуги

Замовити такелажні роботи просто! Телефонуйте, або залишайте заявку в формі, і наш фахівець зв'яжеться з вами. Ми відповідаємо на всі питання, пов'язані з організацією робіт і ціною послуг.

2

Оцінка

Щоб оцінити обсяги, умови роботи і чітко знати що потрібно для її виконання - на об'єкт безкоштовно виїжджає наш фахівець. На цьому етапі відбувається узгодження вартості робіт.

3

Виконання робіт і оплата

Підписання договору. Наша команда виконує роботу, строго дотримуючись термінів. По завершенню робіт, підписуються всі відповідні акти. Виконується оплата за надані послуги.

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.