Новини: Вивантаження і переміщення котлів

Головна > Новини > Вивантаження і переміщення котлів
Наша команда виконала роботи з вивантаження, переміщення та встановлення котлів. Вага одного котла дорівнює 9800 кг. Котли переміщувалися за допомогою автокрана.
Монтаж котлів це непросте завдання, тому що вимагає особливої педантичності, наприклад, якщо монтаж котельного обладнання проводиться в підвал будинку (а це сходи, вузькі отвори і тп).
Монтаж промислових котлів найчастіше проводитися в спеціально виділеному приміщенні з окремим входом. Таке приміщення повинно відповідати особливим вимогам, наприклад, прохолодна температура, добра вентиляція. Також, в приміщенні повинно бути місце для опалювальних комунікацій та відпрацьованого матеріалу.
Перевезення і монтаж котлів є дуже актуальною послугою, як для юридичних, так і для приватних осіб. Найчастіше котли мають значну вагу, і перемістити їх своїми силами трудомістка задача. Наша компанія перевозить і оперативно монтує різні великовагові котли. Замовивши наші послуги - ви не будете переживати, як занести котел в приміщення, по вузьких коридорах не пошкодивши ремонт.

Підписуйтесь на нашу розсилку

Надсилаємо новинну і рекламну розсилки

КОНТАКТИ

Працюємо по всій Україні
Офіс: м. Київ 04210, пр. Героїв Сталінграда 27. Представництва: Харків, Полтава
ukr.takelage@gmail.com
(067) 998-81-77
(095) 254-53-21

Підписуйтесь на нашу розсилку ;)

Copyright © 2010-2021 Компанія "Укртакелаж". Копіювання матеріалів заборонено! Всі права захищені.